Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Дивіз на головній

Чемпіонат України з карате 2021

22-24 жовтня в Полтаві пройшов чемпіонат України 2021 року серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих.

Змагання зібрали 642 спортсменів з 16 регіонів країни.

Усі збірні регіонів для участі в чемпіонаті України було сформовано після регіональних відбірних чемпіонатів. Турнір був відбірковим для потрапляння до національної молодіжної збірної на чемпіонат Європи 2022 року, який пройде у Празі в лютому 2022 року. Саме тому Полтава побачила на татамі всіх кращих каратистів

На думку фахівців, це був найкращий чемпіонат України всіх часів – за рівнем спортсменів та конкуренцією в усіх вікових групах.

Спортсмени відділення карате ЦФСН "Іппон" вибороли 4 золота, 2 срібла 4 бронзи.

Золото

Ілля Биков

Тищенко Ярослав

Сергаєва Валерія

Філіпов Нікіта

Срібло

Кошара Софія

Ільїна Ксенія

Бронза

Руденко Арсеній

П’янтківський Денис

Боєв Володимир

Шевель Арсеній

Вітаємо призерів та тренерів!