Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Дивіз на головній

День родини!

8 липня  в Україні відзначають День родини. Це свято присвячене сім'ї, любові та вірності.

Родина – це люди, які любитимуть тебе не зважаючи ні на що.

Родина – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут. Нехай у кожній родині буде мир та злагода. Щастя всім!

 

28 червня - День Молоді та День Конституції України

28 червня, українці відзначають День молоді!

Це свято молодості, літа і позитиву – відмінний привід привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею.

Примітно, що в цю ж неділю ми відзначаємо ще одне значиме свято – День Конституції України.

День Конституції України — державне свято України, яке святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.

Пишайтеся своєю країною і пам’ятайте про свої права, поважайте закон і вірно розумійте трактування будь-якого правила. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя громадян і дає можливість кожному для самореалізації в цьому житті.

 

 

25 червня підбулося розширене засідання виконкому Федерації дзюдо Києва

 

Cьогодні у столичному готелі "Баккара" відбулося розширене засідання виконкому Федерації дзюдо Києва.

Участь у заході взяли президент Федерації Олексій Костяк, віце-президенти Олександр Савранський та Віктор Кощавцев, виконавчий директор Федерації Ігор Охоба, представник Департаменту молоді та спорту КМДА В'ячеслав Перегудов, голова Дан-комісії В'ячеслав Демєнтьєв, а також керівництво та представники тренерського складу спортшкіл-членів Федерації.

Як зазначив Олексій Костяк, звертаючись до присутніх на початку заходу, основна мета проведення сьогоднішнього засідання виконкому федерації дзюдо Києва полягає в наданні практичної допомоги спортивним школам столиці, що входять до складу Федерації.

"Сьогодні спортивне життя загалом та дзюдо зокрема переживають непрості часи у зв'язку з пандемією коронавірусу у світі та, як наслідок, припиненням світових, європейських та національних змагань. В цей час надважливо не тільки зберегти добру фізичну форму нашим спортсменам, але й залишити на високому рівні роботу наших спортивних шкіл. Розуміючи це, керівництвом федерації дзюдо Києва було прийнято рішення про закупівлю нової оргтехніки - ноутбуків, які ми сьогодні передаємо керівництву спортшкіл та їх тренерському складу. Сподіваймося, що ця техніка полегшить Ваші непрості сьогоднішні умови роботи",- зазначив Олексій Костяк.

По завершенню церемонії вручення нової техніки, Олексій Костяк разом з Олександром Савранським, Віктором Кощавцевим та Ігорем Охобою висловили побажання відносно того, що вже в новому спортивному сезоні епідеміологічна ситуація в столиці дасть змогу повністю відновити спортивні змагання з дзюдо.
«Впевнений, що попереду в нас ще багато спільної роботи з вдосконалення роботи Федерації, яка за підсумками минулого року визнана кращою серед подібних спортивних організацій країни за рейтингом Федерації дзюдо України. Отже, ми з Вами, маємо зберегти та примножити наші здобутки, створивши усі необхідні умови для належної підготовки наших спортсменів»,- резюмував Олексій Костяк, звертаючись до членів засідання виконкому Федерації.

 

 

Міжнародний оліпійський день

 

У червні 1894 року в Парижі відбувся міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання, в якому брали участь представники 12 країн.

23 червня свою доповідь представив ентузіаст відродження олімпійського руху барон П'єр де Кубертен. У ньому він познайомив присутніх з розробленими ним організаційними основами олімпійських ігор. Саме тоді був створений Міжнародний олімпійський комітет. Пост генерального секретаря МОК зайняв П'єр де Кубертен. Конгрес прийняв рішення про проведення Ігор I Олімпіади в 1896 році в Греції.

У 1967 році Міжнародний Олімпійський комітет прийняв рішення: 23 Червня вважати Міжнародним Олімпійським днем.

В Олімпійському хартії записано: Олімпійський рух має своїми цілями виховувати молодь за допомогою спорту в дусі кращого взаєморозуміння і дружби, сприяючи, таким чином, створенню кращого і більш спокійного світу.

Всі найвідоміші спортсмени вважають свою кар'єру, якою б успішною вона не була, неповноцінною без Олімпійської медалі. Олімпійські чемпіони - гордість кожної країни.

 

подяка

 

ПОДЯКА


адміністрація ДЮСШ "Іппон" та тренерський колектив висловлює велику подяку

КІРЄЄВУ ДЕНИСУ БОРИСОВИЧУ

за вагому підтримку та активну учать у житті школи!

 

                 Директор              Володимир Моргоєв