Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Історія дзюдо

Рання історія дзюдо невіддільна від історії життя його творця - Дзігоро Кано, видатного японського громадського діяча  і педагога , чия діяльність була відзначена орденом Вранішнього сонця . Дзігоро Кано з дитинства цікавився дзюдзюцу, в юності вивчав стилі дзюдзюцу шкіл Тендзін Сін?я Рю та Кіто Рю. На їх основі він розробив нову систему боротьби , якій дав назву Кодокан дзюдо.

Назва дзюдо вже використовувалася до того часу в японських бойових мистецтвах як синонім назви дзюдзюцу (джиу-джицу) але Дзігоро Кано наповнив його новим змістом , оголосивши основою " Шлях" (до) самовдосконалення , а не техніку (дзюцу). Також вибором такої назви Кано хотів підкреслити гуманістичну спрямованість дзюдо, щоб зайвий раз відзначити його відмінність ві дзюдзюцу , що розглядалася після реставрації Мейдзі багатьма людьми як заняття грубе, призначене тільки для вбивства , негідне для освіченої людини.

Перший зал школи дзюдо Кодокан мав площу всього 12 татамі (близько 22 м?), але , завдяки організаторським здібностям й талантам Дзігоро Кано , дзюдо швидко стало широко відомим. Сприяли цьому  і очолене Асоціацією військової чесноти (Дай Ніппон Бутокукай) рух за відродження будо, і змагання з представниками інших шкіл дзюдзюцу, що проходили в період з 1885 по 1888роки під егідою Головного поліцейського управління, в яких брали участь дзюдоїсти.

До 1887 року під керівництвом Кано була сформована технічна база стилю Кодокан - дзюдо, а в 1900 році розроблені правила суддівства змагань. подальшим розвитком дзюдо в Японії зобов?язане не в останню чергу включенням його в 1907 році в обов?язкову програму загальноосвітніх середніх шкіл, що істотно збільшило кількість тих, хтозаймався цим бойовим мистецтвом, і привернуло більшу увагу громадськості.

В 1919 році Дзігоро Кано , як керівник найвпливовішої японської спортивної організації, був обраний членом Міжнародного олімпійського комітету. В 1911 році Кано заснував Японську спортивну асоціацію і був обраний на посаду її президента. У 1922 році Кано був обраний членом верхньої палати японського парламенту - Палати Перів. У 1926 році у Кодокане була відкрита секція дзюдо для жінок.

До самої своєї смерті у 1938 році Дзігорро Кано активно розвивав дзюдо в Японії і у світі. Професор Кано не мав жодного дану (оскільки він був  засновником дзюдо, і сам присвоював дани дзюдоїстам).