Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Дивіз на головній
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 303

Центр фізкультурно-спортивного напряму "Іппон"

Центр фізкультурно-спортивного напряму «Іппон» є спадкоємцем ДЮСШ «Іппон», яка на протязі багатьох років була провідною спортивною школою міста. Її учні ставали неодноразовими чемпіонами та призерами чемпіонатів України, Європи та світу. Учні Центру входять до національних збірних України. За час роботи підготовлено багато Майстрів спорту України, Майстрів спорту України міжнародного класу та Заслужений майстер спорту України.

Діяльність Центру фізкультурно-спортивного напряму «Іппон» спрямована на залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовку спортивного резерву до збірних команд міста Києва та України.

Керівництво Центру, а також наші керівники гуртків та вихованці дуже вдячні нашим дорогим активним батькам  за величезний вклад в  розвиток Центру. Маємо  надію на подальшу плідну співпрацю та підтримку в нашому майбутньому  процвітанні!