Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

Дивіз на головній
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 303

Центр фізкультурно-спортивного напряму "Іппон"

Центр фізкультурно-спортивного напряму «Іппон» є спадкоємцем ДЮСШ «Іппон», яка на протязі багатьох років була провідною спортивною школою міста. Її учні ставали неодноразовими чемпіонами та призерами чемпіонатів України, Європи та світу. Учні Центру входять до національних збірних України. За час роботи підготовлено багато Майстрів спорту України, Майстрів спорту України міжнародного класу та Заслужений майстер спорту України.

Діяльність Центру фізкультурно-спортивного напряму «Іппон» спрямована на залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовку спортивного резерву до збірних команд міста Києва та України.

Керівництво Центру, а також наші керівники гуртків та вихованці дуже вдячні нашим дорогим активним батькам  за величезний вклад в  розвиток Центру. Маємо  надію на подальшу плідну співпрацю та підтримку в нашому майбутньому  процвітанні!