Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Дивіз на головній
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 303

Центр фізкультурно-спортивного напряму "Іппон"

Центр фізкультурно-спортивного напряму «Іппон» є спадкоємцем ДЮСШ «Іппон», яка на протязі багатьох років була провідною спортивною школою міста. Її учні ставали неодноразовими чемпіонами та призерами чемпіонатів України, Європи та світу. Учні Центру входять до національних збірних України. За час роботи підготовлено багато Майстрів спорту України, Майстрів спорту України міжнародного класу та Заслужений майстер спорту України.

Діяльність Центру фізкультурно-спортивного напряму «Іппон» спрямована на залучення дітей, підлітків і молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовку спортивного резерву до збірних команд міста Києва та України.

Керівництво Центру, а також наші керівники гуртків та вихованці дуже вдячні нашим дорогим активним батькам  за величезний вклад в  розвиток Центру. Маємо  надію на подальшу плідну співпрацю та підтримку в нашому майбутньому  процвітанні!