Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

 

Кубок Києва ІІ етап (12.03.2017)

Кубка Києва по карате

12 березня 2017 року пройшов II етап Кубка Києва по карате.

В змаганнях прйняли участь 270 спортсменів із 6 ти клубів столиці. У змаганнях приймали участь вихованці ДЮСШ "ІППОН"

Відділення карате ДЮСШ "ІППОН" зайняло I-ше місце в загальнокомандному місці.

Кубка Києва по карате Кубка Києва по карате Кубка Києва по карате Кубка Києва по карате Кубка Києва по карате Кубка Києва по карате

Золото:

Данильченко Глєб (8, -26)
Іванова Олеся (8-9, -32)
Кошара Софія (8-9, 32+)
Листратов Тимофій (9, -27)
Стадольский Роман (9, 32+)
Винарска Ксенія (10-11, -40)
Кондрацка Вікторія (12-13 ката)
Бордуленко Марія (12-13, 49+)
Лимарь Єгор(10-11 ката)
Симоненко Даніель (10-11, -33)
Пянтковский Денис (10-11, -38)
Биков Ілья (10-11, -44)
Шевель Арсеній (10-11, 44+)
Боїв Владимир (12-13, -48)
Белей Ніколай (14-15, -52)
Сирош Єлізавета (18+, 55+)
Куксенок Дмитрій (18+, -60)
Баранецкий Денис (18+, -84)

Серебро:

Ткач Анастасія (10-11, -40)
Голеня Софія (8-9, 32+)
Сергаєва Валерія (10-11, 40+)
Лукашенко Віталіна (8-9, -32)
Лиханский Олександр (10-11 ката)
Дей Ростислав (8, 29+)
Стадольский Роман (9, -32)
Лымарь Єгор (10-11, -33)
Мостовий Богдан (10-11, -38)
Слободян Роман (10-12, -44)
Міненко Іван (9, 32+)
Залізный Владіслав (14-15, -52)
Мирошник Ярослав (14-15, -57)
Дубчак Ростислав (16-17, -76)
Саух Оксана (18+, 55+)
Стародуб Олег (18+, -60)
Васнецов Віктор (18+, -67)

Бронза:

Жовтуха Вероніка (8-9, -32)
Голеня Софія (8-9 ката)
Дорощук Надія (8-9, -32)
Ярошенко Владіслав (8, -26)
Процик Олесь (10-11, 44+, 10-11 ката)
Савченко Александр (8, -29)
Листратов Тимофій (8, -29)
Маргарян Самвел (8, 29+)
Афанасьєв Рустам (8, 29+)
Стадольский Роман (9, -32)
Лимарь Іван (9, -32)
Онофрійчук Всеволод (9, -32)
Савицкий Максим (10-11, -33)
Симагін Андрій (10-11, -33)
Сильчин Іван (10-11, -38)
Коваль Володимир (10-11, -44)
Острогляд Дамир (10-11, -44)
Зеленко Денис (14-15, 70+, 14-15 ката)
Васюк Микола (9, 32+)
Руденко Гордей (12-13, -55)
Бірюков Владислав (12-13, 55+)
Зализный Владислав (16-17, -76)
Ковальова Ольга (18+, 55+)
Лукашенко Максим (18+, -60)
Вольпов Марк (18+, -67)
Сельский Євгеній (18+, -67)