Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

 

VI дитячий фестиваль по дзюдо серед юнаків та дівчат

VI дитячий фестиваль по дзюдо VI дитячий фестиваль по дзюдо

VI дитячий фестиваль по дзюдо серед юнаків 2004-08 рр. народження та дівчат 2005-07 рр. народження.

Команда ДЮСШ ІППОН була представлена десятьма спортсменами: 8 юнаків та 2 дівчини. Результат виступу наступний: Руденко Аріна стала чемпіонкою у вазі 48кг. Відмінно провела боротьбу та виграла всі чотири поєдинки.

Синенко Марго стало другою. Іваненко Ярослав у найважчій категорії більше 50ти кг. зайняв 3-тє місце, виграв три поєдинки та один програв.

Також п'ятими у своїх категоріях стали Шульга Вова (38 кг) та Іваненко Михайло (42кг). Був ще один момент: в категорії 29кг виступав Олійник Ілля, він був фаворитом. Та ось під час другого поєдинку він виконав кидок суперника, суддя оцінює рух. Але розпочалось найдивніше - суддя Мардоненко відміняє оцінку та дискваліфікує Іллю Олійника. Своє рішення суддя аргументував тим що начебто Ілля хотів (навмисно) нанести травму супернику. Всі бачило цей кидок, виконаний технічно, без травми. Нажаль Іллю відсторонили від подальшої участі в цих змаганнях!!! А ось "травмований" дійшов до фіналу в якому програв.