Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

VI дитячий фестиваль по дзюдо серед юнаків та дівчат

VI дитячий фестиваль по дзюдо VI дитячий фестиваль по дзюдо

VI дитячий фестиваль по дзюдо серед юнаків 2004-08 рр. народження та дівчат 2005-07 рр. народження.

Команда ДЮСШ ІППОН була представлена десятьма спортсменами: 8 юнаків та 2 дівчини. Результат виступу наступний: Руденко Аріна стала чемпіонкою у вазі 48кг. Відмінно провела боротьбу та виграла всі чотири поєдинки.

Синенко Марго стало другою. Іваненко Ярослав у найважчій категорії більше 50ти кг. зайняв 3-тє місце, виграв три поєдинки та один програв.

Також п'ятими у своїх категоріях стали Шульга Вова (38 кг) та Іваненко Михайло (42кг). Був ще один момент: в категорії 29кг виступав Олійник Ілля, він був фаворитом. Та ось під час другого поєдинку він виконав кидок суперника, суддя оцінює рух. Але розпочалось найдивніше - суддя Мардоненко відміняє оцінку та дискваліфікує Іллю Олійника. Своє рішення суддя аргументував тим що начебто Ілля хотів (навмисно) нанести травму супернику. Всі бачило цей кидок, виконаний технічно, без травми. Нажаль Іллю відсторонили від подальшої участі в цих змаганнях!!! А ось "травмований" дійшов до фіналу в якому програв.