Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Дивіз на головній
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 303

Відкритий лист ДЮСШ "ІППОН" до Федерації дзюдо Києва

«Дитячо-юнацька спортивна школа «Іппон» існує із 2012 року та  на даний, момент нараховує понад 500 вихованців і кількість ця щороку зростає.  ДЮСШ «Іппон» вже багато років розвиває  дзюдо в Києві і, є членом Київської Федерації Дзюдо та регулярно платить  суспільні внески у касу федерації.

Представники школи ДЮСШ «Іппон» присутні у Виконкомі та органах управління федерації.

Згідно календарних планів ДЮСШ «Іппон», проводиться різного роду заходи, в тому числі турніри, що дає можливість дітям розвивати та вдосконалювати свою спортивну майстерність.

За останній час було проведено два заходи – святкування Всесвітнього Дня дзюдо та Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Іппон» з дзюдо.

Святкування Всесвітнього Дня дзюдо відбувся 28 жовтня у СЗШ № 239 Оболонського р-ну Києва та зібрав понад 100 вихованців ДЮСШ «іппон» та інших спортивних закладів міста.  На свято було запрошено легендарного дзюдоїста, двократного Олімпійського призера,  Романа Гонтюка. Цей захід мав великий резонанс  та  безліч схвальних відгуків від вихованців різних шкіл      м. Києва та їхніх батьків. А також підняв рівень мотивації юних дзюдоїстів на подальші досягнення  у спорті та житті.

20 листопада відбувся Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Іппон», який зібрав понад 160 спортсменів  із багатьох клубів Києва та області. Переможців нагороджували кубками, медалями та почесними грамотами.

Зазначимо також що обидва заходи було проведено на найвищому професійному та емоційному рівнях.

 Інформація про  заходи була розміщена на сайді ДЮСШ , у соцмережах та відправлена на електронні адреси  Управління освіти міста Києва, Федерації Дзюдо Києва та Федерації дзюдо України.

Жодного разу на сайті Федерації дзюдо Києва не було  розмішено публікацій про заходи, які відбулись у ДЮСШ «Іппон», або хоча б посилань  на ці події, і не зрозуміло з яких  причин.

Якщо Федерація є громадською організацією, то всі члени цієї організації, які  сплачують внески, мають рівні права  та рівні можливості на користування ресурсами, що розповсюджують інформацію. Проте, на пропозиції щодо публікації (висвітлення) заходів, які провадить ДЮСШ «Іппон» на сайте Федерації дзюдо Києва була отримана відповідь від директора Федерації дзюдо міста Києва І. Охоби, що «керівництво розглядає ваше питання». 

Керівником Федерації дзюдо міста Києва є Костяк Олексій Миколайович, та якщо він розглядає ці питання та не надає згоду на їх вирішення, то постає питання чи дійсно ця особа розуміє, що він є керівником громадської організації, яка має діяти, зокрема, за принципами прозорості, відкритості та повинна передбачати право всіх членів (учасників) громадського об'єднання мати доступ, зокрема і до інформаційних ресурсів, які належать Федерації дзюдо міста Києва.

Така,  м’яко кажучи, дивна поведінка керівництва ФДК,  ставить під сумнів прозорість та незаангажованість Федерації дзюдо міста Києва, яка повинна максимально сприяти інформуванню громадськості, популяризації дзюдо в Київському регіоні та за його межами.

Тож, хочу зауважити, що такі та подібні їм випадки, які порушують принципи рівності учасників та прозорості діяльності громадського об’єднання, не повинні відбуватися у громадському об’єднанні - Федерації дзюдо міста Києва.

Тому вважаю, що керівництво Федерації дзюдо міста Києва у найкоротші терміні повинно виправити ситуацію  та у майбутньому не повторювати  таких прикрих помилок»

Заступник голови піклувальної ради ДЮСШ "ІППОН"

Володимир Циба