Національний олімпійський комітет України

Мiнiстерство молоді та спорту України

Федерация Самбо Украины

 
Фільтр
  • 16.04.2016р.Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "ІППОН"

     16.04.2016р. відбувся Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "ІППОН" з боротьби самбо

    серед юнаків та дівчат 2005-2006; 2007-2008р.р.н.

     

     

    03.04.2016р. В ТРЦ "КАРАВАН" відбувся "ЯРМАРОК СПОРТУ" який  проводило

                                     обєднання САМОПОМІЧ

    Нащі вихованці показали вищій рівень підготовки у своїх  видах спорту!

     

      02.04.2016р. Відбувся Всеукраїнський Турнір на призи СК "Оберіг"

                 за підтримки Федерації самбо України та ДЮСШ "ІППОН".

         Президент СК"Оберіг", провідний тренер-викладач ДЮСШ "ІППОН"

               Грабовський Сергій Вікторович з переможцями Турніру

     

    Головний суддя Турніру на призи СК "Оберіг" , старший тренер-викладач

    ДЮСШ "ІППОН" Мартиненко Олег Володимирович з своїми чемпіонами!

     

                          Вітаємо нашу спортсменку !

    Уляна Стала бронзовим призером  на етапі Кубку Світу по самбо!

  • Первенство отделения карате ДЮСШ "Иппон"

      В соревнованиях приняли участие около 600 спортсменов из многочисленных клубов карате г.Киева и Украины.  Наши чемпионы тоже показали высокую технику карате в напряженной и упорной борьбе и были награждены кубками, медалями и ценными призами.

  • Всеукраинский турнир по дзюдо посвященный памяти князя Киевского Владимира Великого

    ДЮСШ "ІППОН" провела Всеукраїнський  турнір з дзюдо  серед юнаків  2003-2004 г.р. присвячений пам'яті князя  Київського Володимира Великого

     

     

  • ПОЗДРАВЛЯЕМ ТРЕНЕРА - ПРЕПОДАВАТЕЛЯ ДЮСШ "ИППОН" ПО САМБО ГРАБОВСКОГО СЕРГЕЯ ВИКТОРОВИЧА И ЕГО СПОРТСМЕНОК С ПОБЕДОЙ!!!!

    Чемпионат Мира по самбо среди юниорок и юниоров, юношей и девушек.

    Гашенко Кристина II- место вес. кат.80 кг.

     

    Кляпка Ульяна II - место вес. кат. 68 кг.

     

  • ОТКРЫТЫЙ ТУРНИР ПО ДЗЮДО среди юношей и девушек 2003-2004;2005-2006;2007-2008;2009-2010г.р..

    Вітаємо Олійника Олега Анатолійовича та його вихованців з успішним виступом!

    Олійник Ілля 25 кг. - I місце                                         Круподеря Єгор 42 кг. - II місце

    Руденко Арина 29 кг. - I місце                                      Іванченко Міша 35 кг. - III місце

    Іванченко Ярослав + 46 кг. - I місце                             Прокофьєва Лінда  40 кг.- III місце